Gminny Konkurs Ozdób Bożonarodzeniowych

Jak co roku nasza szkoła bierze udział w Gminnym Konkursie Ozdób Bożonarodzeniowych organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Pawłosiowie na czele z dyrektorem panem Zbigniewem Brudkiem, pod patronatem Wójta Gminy Pawłosiów pana Mariusza Reń. W tym roku konkurs obejmował wykonanie najpiękniejszej ozdoby świątecznej oraz stroika bożonarodzeniowego. Bardzo nam miło, że nasi uczniowie wzięli udział w konkursie, wykonując wspólnie z rodzicami piękne bombki, choinki i stroiki. Nasza szkoła zajęła I miejsce w kategorii klas I-III. Nagrodzeni zostali również uczennica Milena Kuźma z klasy III oraz przedszkolaki: Julia Duda, Marcel Drąg i Natalka Kuźma. Mama naszych uczennic, pani Monika Kuźma, która wystartowała w kategorii osób dorosłych zdobyła I miejsce. Gratulujemy!