Kiermasz taniej książki

W ostatnim tygodniu października w naszej szkole odbywał się kiermasz książki wydawnictwa „Drugi Tom”. Naczelnym celem akcji była popularyzacja czytelnictwa wśród dużych i małych odbiorców oraz umożliwienie całej społeczności szkolnej zakupienia ciekawych, niedrogich egzemplarzy książkowych z wybranej przez siebie tematyki. Książeczki cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci, rodziców, jak i pracowników szkoły. Także Rada rodziców zakupiła pozycje książkowe jako upominki świąteczne dla dzieci.

Dzięki realizacji tego zadania szkoła otrzymała pozycje książkowe, które przeznaczone zostały na nagrody w przeglądzie wiersza jesiennego. Wszyscy uczestnicy otrzymali atrakcyjne kolorowe książeczki do czytania bądź kolorowania.

Mamy nadzieję, że wszystkie podejmowane przez nas działania przyczynią się do rozwijania pasji czytelniczych wśród naszych podopiecznych, a zakupione książeczki umilą czas spędzony z dziećmi na głośnym czytaniu.

Wszystkim, którzy wzięli udział w kiermaszu książki dziękujemy za dotychczasową współpracę i liczymy na dalszą, równie owocną.