Zabawa karnawałowa

W czwartek 4 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.

Na początku zebranych przywitała pani kierownik i życzyła wszystkim udanej, miłej i pełnej radości zabawy. Dzieci przebrane w kolorowe stroje bohaterów znanych bajek z dumą prezentowali swoje przebrania podczas pokazu mody. Nagrodą za piękną prezentacje były czekoladowe serduszka oraz dyplomy dla króla i królowej balu oraz pozostałych uczestników. Uczniowie chętnie uczestniczyli w wesołych tańcach i pląsach, a uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Popisy taneczne i liczne zabawy umiliły dzieciom ten niecodzienny czas. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tej imprezy. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

Dzieci  wracały do domu we wspaniałych humorach, dzieląc się z najbliższymi swoimi przeżyciami.