DZIEŃ DZIECKA

W środę 1 czerwca cała społeczność szkolna wybrała się do Domu Kultury w Kidałowicach na świętowanie Dnia Dziecka. Po krótkim powitaniu przez animatora kultury, panią Edytę Piątek, która gościła nas w tym pięknym obiekcie odbyły się ciekawe zabawy ruchowe i konkursy sprawnościowe. Wszyscy ochoczo przystąpili do sportowej rywalizacji i z zaangażowaniem wykonywali kolejne ćwiczenia wymagające sporej koncentracji uwagi, zapału a czasem też sprytu. Głośny doping i radosna wrzawa na długo zapanowała na boisku. Dużą atrakcją dla uczniów były też ćwiczenia ruchowe na nowo zamontowanej siłowni zewnętrznej oraz wspaniale wyposażonym placu zabaw. Rodzice zadbali też o słodki poczęstunek, którym ku uciesze dzieci okazały się lody. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zostali obdarowani przez panią Edytę pięknymi kolorowymi piłkami. To był pełen wrażeń dzień gwarantujący dobry humor i radosny nastrój.