Życzenia dla Babci i Dziadka

W tym roku ze względu na trwającą sytuację epidemiczną nie mogliśmy świętować jak co roku Dnia Babci i Dziadka. Pomimo, iż nie mogliśmy zaprosić naszych kochanych Seniorów i osobiście złożyć życzeń, postanowiliśmy przygotować małą niespodziankę. Poza tradycyjnymi laurkami i drobnymi upominkami wykonanymi własnoręcznie przez dzieci, obie grupy przedszkolne oraz uczniowie z drugiej i trzeciej klasy wyśpiewali płynące prosto z kochających serc życzenia, a nagrane filmiki można obejrzeć poniżej.

Babciu i Dziadziu! Z okazji Waszego święta wnuki przesyłają najserdeczniejsze życzenia jednocześnie zapewniając, że: „Kochamy Was, kochamy całym sercem i radości chcemy dać Wam jak najwięcej. Nasze buzie uśmiechnięte, dziś życzenia ślą przepiękne: Żyj Babuniu, żyj Dziaduniu latek sto”!!!