Dzień Babci i Dziadka

W niedzielę 20 stycznia w naszej szkole odbyła się coroczna uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, w której uczestniczyli dziadkowie, rodzice dzieci uczących się w szkole, nauczyciele oraz sami uczniowie i ich rodzeństwo.

Zebranych powitała kierownik szkoły Pani Ewa Szepelak. Na wstępie podziękowała zaproszonym za przybycie. Podkreśliła ogromną rolę dziadków w życiu każdej rodziny, którym za dobroć oraz troskę, jaką darzą swoje wnuczęta należą się słowa uznania oraz serdeczne podziękowanie. Złożyła jubilatom najlepsze życzenia zdrowia, pogody ducha oraz spokojnego i szczęśliwego roku. Pogratulowała wszystkim wnucząt oraz zaprosiła do obejrzenia historii o narodzinach Pana Jezusa. W wystawionych Jasełkach uczestniczyła cała społeczność szkolna recytując teksty i śpiewając kolędy. Dzieci wręczyły swoim dziadkom własnoręcznie wykonane laurki. Po części artystycznej wszyscy spotkali się przy ciastku i herbatce.