Apel z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

W środę 13 listopada w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 101. Rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Zebranych rodziców, nauczycieli i uczniów powitała kierownik szkoły pani Ewa Szepelak. W swojej wypowiedzi nawiązała do wydarzeń z 1918 roku i zaprosiła do obejrzenia programu artystycznego. Uczniowie klasy pierwszej i drugiej oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych przystrojeni we własnoręcznie wykonane kotyliony przedstawili montaż słowno-muzyczny o tematyce patriotycznej, który rozpoczął się wspólnym odśpiewaniem hymnu państwowego. Z tej okazji została też wykonana gazetka ścienna upamiętniająca historię odzyskania niepodległości. Na zakończenie uroczystości wykonano pamiątkową fotografię, którą umieszczono w fotokronice szkoły.