ZIMOWISKO 2020

Podczas tegorocznych ferii zimowych Nasi uczniowie mieli możliwość wyjazdu do kina oraz na kręgielnię w Hotelu Coloseum w Jarosławiu.

W pierwszym dniu ferii w poniedziałek 13 stycznia, chętni uczniowie wybrali się wraz z opiekunami (Justyna Ciechuń, Anna Drostek) do Kina na Biegunach w Jarosławiu na film animowany „Tajni i fajni”. Po bardzo fajnym i śmiesznym seansie, odbyła się również uczta dla ciała w postaci pizzy.

Natomiast we wtorek 14 stycznia odbył się feryjny wyjazd na kręgle do Kręgielni w Hotelu Coloseum w Jarosławiu. Była to wspaniała okazja do aktywnego spędzania wolnego czasu łącząca sportowe zmagania z beztroską zabawą oraz do integracji środowiska uczniowskiego, gdyż w wyjeździe uczestniczyły dzieci ze wszystkich klas począwszy od I do VIII. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą i nikt nie czuł się przegranym. Oprócz kręgli chętni uczniowie grali także w bilard. Pobyt w kręgielni dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji.Podczas przerw w grze była okazja do spotkania przy pysznej pizzy. Wszyscy wrócili bardzo zadowoleni podsumowując wyjazd mówili - było super!