DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada w oddziale przedszkolnym obchodzone było święto nie byle kogo. Do Sali zawitali znakomici i jakże przyjacielscy goście. Pluszaki od samego rana budziły uśmiech wszystkich pojawiających się w naszej grupie.

Po krótkim wprowadzeniu i poznaniu ciekawej historii święta przedszkolaki przedstawiły przyniesione przez siebie maskotki. Opisywały ich wygląd, podawały imiona oraz opowiadały przygody z nimi związane. Następnie misie pomogły rozruszać dzieci przy wspólnym ćwiczeniu oraz tańcach.

Kolejnym punktem dnia była nuka rysowania misia zgodnie z instrukcją z filmu. Prace wyszły przepięknie i ozdobiły klasową galerię. Dzieci oglądały również bajkę „O trzech misiach” i ich przygodach z pająkami.

Jako słodkie zakończenie nasze misie łakomczuszki degustowały miodek, który wszystkim bardzo smakował.