DZIEŃ OTWARTY SZKÓŁ ŚREDNICH

Którą wybrać szkołę? Jacy uczniowie i nauczyciele są w tej wymarzonej? W jakich warunkach będą  uczyć się  przyszli uczniowie? To pytania, na które szukali odpowiedzi uczniowie naszej szkoły. Jak co roku 21 marca szkoły średnie otwierają swoje drzwi i zapraszają uczniów klas 8 na zapoznanie się z ofertą edukacyjną w roku szkolnym 2023/2024. Dni otwarte to możliwość poznania placówki i okazja do rozmów, ale i wzięcia udziału w aktywnościach przygotowanych przez szkoły. Przyszli uczniowie mogą również porozmawiać ze starszymi kolegami i zapytać jak się czują w swojej szkole. Klasa 8 wraz z wychowawcą odwiedzili: Zespół Szkół Spożywczych i Biznesowych, I Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących, Zespół Szkół drogowo-Geodezyjnych i Licealnych.