Dzień Przedszkolaka

20 września 2018r w grupie pięciolatków odbyły się obchody dnia przedszkolaka. Wśród zaproponowanych zabaw znalazły się ćwiczenia z woreczkami, rzut do celu, slalom, zabawy z balonami, taniec z gazetą oraz na niej. Przedszkolaki miały okazję samodzielnie nadmuchać balony, co wcale nie okazało się być takie łatwe.

Kolejnym krokiem były tańce z balonami umieszczonymi pomiędzy brzuchami, czołami, plecami i innymi częściami ciała co przysporzyło dzieciom wiele radości ale również stało się okazją do doskonalenia koordynacji ruchów swojego ciała, a także umiejętnością  dostosowania się do swojego partnera.

Po zabawach dzieci ozdobiły swoje balony nadając im zupełnie inny wygląd. Po tańcach i zabawach nadszedł czas na słodki poczęstunek oraz dowolne zabawy uświetniające uroczystość.

Po zakończonych zajęciach z uśmiechniętymi buziami oraz niejednokrotnie równie uśmiechniętymi balonami dzieci udały się do domów, by kolejnego dnia znów pojawić się w przedszkolu.