Pomagamy Poli w walce z SMA

Szkolne Koło Wolontariatu włączyło się w akcję pomocy małej Poli, która walczy z SMA (rdzeniowym zanikiem mięśni). Pola ma 8 miesięcy i mieszka w miejscowości Białoboki. Na leczenie potrzebuje ponad 9 mln zł.

W dniach 6-7 października wolontariusze naszej szkoły zorganizowali loterię fantową z której dochód został przeznaczony na ten cel. Dzięki dużemu zaangażowaniu i hojności nauczycieli i uczniów wolontariuszom udało się zebrać kwotę 1478,60.zł. Pieniądze zostały wpłacone na konto fundacji, która pomaga w zbiórce małej Wojowniczce.

Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć naszą cegiełkę do uzbierania brakującej jeszcze kwoty ponad 4 mln, na zakup potrzebnego leku.

Wszystkim pracownikom szkoły, uczniom i rodzicom serdecznie dziękujemy za udział w tej pięknej akcji.

Jeśli chcesz pomóc dziewczynce, wejdź na zbiórkę.