DZIEŃ DINOZAURA

W piątek 24 lutego dzieci z oddziału przedszkolnego wybrały się na cotygodniowe wyjście do Gminnej Biblioteki. Czekała tam na nich niespodzianka – obchody Dnia Dinozaura zorganizowane przez panie tam pracujące. Pani Bibliotekarka czytała dzieciom bajki i ciekawostki związane z tematem. Następnie dzieci miały możliwość pochwalić się swoją wiedzą o dinozaurach. Okazało się iż dzieciaki są wiedzą o nich bardzo dużo, znają różne gatunki dinozaurów, nie jest dla nich tajemnicą czym się żywiły i kiedy żyły.

Na zakończenie każde dziecko otrzymało piękną ilustrację z dinozaurem. Spotkanie przebiegało w bardzo emocjonującej i sympatycznej atmosferze. Poza nowymi książeczkami przedszkolaki z biblioteki wyniosły nową wiedzę i miłe wspomnienia.