BEZPIECZNE WAKACJE

17 października 2017 r. w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod hasłem: "Bezpieczne wakacje 2017". Wpłynęło 297 prac z terenu powiato jarosławskiego, jury w każdej kategorii wiekowej nagrodziło po 3 prace. Praca uczennicy kl. IV Aleksandry Krakowskiej została wyróżniona przez jury konkursu oraz Komendanta Powiatowego Policji.

Celem konkursu jest edukowanie i uwrażliwianie na właściwe zachowania w różnych sytuacjach społecznych oraz kształtowanie umiejętności i nawyku bezpiecznych zachowań przez dzieci i młodzież w codziennych sytuacjach życiowych.

Oli gratulujemy wyróżnienia i nagrody, którą wręczył Komendant Powiatowy Policji w Jarosławiu. Prace konkursowe zostaną przekazane do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, gdzie zostaną wyłonieni zwycięzcy konkursu.