PODSUMOWANIE PROJEKTU

30 listopada 2017 r. wychowankowie świetlicy biorący udział w projekcie „Apetyt na zdrowie” podsumowali trzymiesięczną pracę. Podczas zajęć uczniowie nabyli praktyczną i teoretyczną wiedzę na temat zdrowych produktów, kanapek i przekąsek. W trakcie warsztatów dzieci poznawały zasady bezpiecznego posługiwania się sprzętem kuchennym, dbania o czystość i higienę wykonywanych potraw.

Dzieci z duża niecierpliwością czekały na każde zajęcia, z ciekawością dopytywały o temat kolejnych warsztatów.

Końcowym etapem projektu „ Apetyt na zdrowie” było wykonanie dekoracji z owoców i warzyw. Każdy z uczestników wykazał się dużą pomysłowością i kreatywnością. Efekt końcowy wprawił w zachwyt nawet prowadzących.

Zwieńczeniem trzymiesięcznej pracy było przekazanie na świetlicę szkolną gier i zabawek, które będą służyć dzieciom i uczniom przez wiele lat.