Z WIZYTĄ W TEATRZE

5 listopada 2019 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie kl. I, II i III udali się do Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki, gdzie obejrzeli przedstawienie pt. "Alladyn". Spektakl przygotowany został przez aktorów z Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. Dzieci obejrzały jedną z najbardziej znanych opowieści z 1001 nocy o Alladynie, złym Wezyrze i pięknej księżniczce Dżasminie. Oparty na elementach orientalnych spektakl przybliżył kulturę Dalekiego Wschodu, a niezwykłe zdarzenia, dobre i złe duchy oraz cudowna lampa wprowadziły młodego widza w zaczarowany świat baśni. Niezapomniany nastrój stworzyły barwne kostiumy i scenografia, a bogata gra świateł i efekty specjalne dodały tajemniczości całemu widowisku.

Uczniowie pełni wrażeń, ubogaceni w treści wychowawcze takie jak wartość miłości i uczciwości, wrócili do szkoły.