WYCIECZKA DO WARSZAWY

W dniach 4 - 7 czerwca 2019 r. uczniowie klasy III gimnazjum wzięli udział w wycieczce do Warszawy. Podczas pobytu zwiedzili najciekawsze miejsca w stolicy m.in. Muzeum Powstania Warszawskiego, Zamek Królewski, Centrum Nauki Kopernik, Stadion Narodowy, Łazienki Królewskie. Uczestnicy wyprawy spacerowali po Starym Mieście oraz podziwiali panoramę miasta z tarasu widokowego w Pałacu Kultury i Nauki. Na trasie wędrówek po Warszawie znalazły się również: budynek Sejmu i Senatu, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, Belweder, Pałac Prezydencki, Multimedialny Park Fontann oraz kościoły: Św. Krzyża, Św. Anny, Bazylika Archikatedralna oraz Katedra Polowa Wojska Polskiego. Gimnazjaliści spędzili wieczór w Teatrze Muzycznym Roma, gdzie obejrzeli musical "Piloci" oraz odwiedzili Złote Tarasy.

Były to chwile pełne niezapomnianych wrażeń.

Mega Misja

Bądźmy poszukiwaczami AUTORYTETU