DZIEŃ UŚMIECHU

W dniu 4 października obchodziliśmy w oddziale pięciolatków Światowy Dzień Uśmiechu. Za szeroki i szczery uśmiech na powitanie każdy  z przedszkolaków otrzymał od wychowawczyni „Order Uśmiechu”. Rozpoczęliśmy od zabawy muzyczno-ruchowej z zabawną piosenką o słoneczku, potem opowiadaliśmy swoje śmieszne przygody, dzieliliśmy się pięknymi uśmiechami i wykonywaliśmy prace plastyczne „uśmiechnięte buzie”. Spacerowaliśmy po naszej szkole i  wręczaliśmy drobne upominki „uśmieszki kwiatowe”, aby wywołały uśmiech na wszystkich twarzach. Okazało się, że to naprawdę działało, bo wszyscy obdarowani m.in. pani dyrektor, pani kierownik z biblioteki, panie z sekretariatu do końca dnia mieli dobry humor i szeroki uśmiech na twarzy.  To był naprawdę wesoły dzień.