AKCJA "ŚWIĄTECZNA PACZKA"

W dniach 11-18 grudnia 2020 dzieci z Publicznego Przedszkola oraz z Oddziału Przedszkolnego  5 i 6- latków wraz z rodzicami a także nauczyciele naszej szkoły włączyli się w akcję “Świąteczna paczka” dla Regionalnej Placówki Opiekuńczo-Terapeutycznej Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP w Jarosławiu. W paczkach znalazły się przybory szkolne,zeszyty, materiały do prac plastyczno- technicznych, kosmetyki, zabawki oraz słodycze. Akcję koordynowały nauczycielki przedszkola - Katarzyna Knap i Paulina Solska.

Paczki zostały dostarczone do Sióstr Służebniczek 22 grudnia. Podopieczni Placówki bardzo się cieszyli z otrzymanych prezentów. W podziękowaniu podarowali własnoręcznie wykonaną szopkę bożonarodzeniową oraz kartkę świąteczną.

Dziękujemy z całego serca dzieciom, rodzicom i nauczycielom za udział w “Świątecznej paczce". Wierzymy, że okazane dobro powróci do darczyńcy ze zdwojoną siłą.