Zespół Szkół w Pawłosiowie

Świetlica szkolna wspiera wolontariat

Wychowankowie świetlicy wraz z opiekunem Panią Krystyną Berezą wykonali szopkę oraz bożonarodzeniowe stroiki, które zostały przekazane na kiermasz świąteczny. Choć stroiki bożonarodzeniowe bez problemu możemy dostać w kwiaciarniach i pracowniach florystycznych to samodzielne tworzenie takich dekoracji dało dzieciom dużo satysfakcji i rozwijało ich umiejętności artystyczne. Kompozycje zostały wykonane m.in. z zielonych gałęzi drzewa iglastego, szyszek, orzechów, bombek, kokard i świec.

Dobrze wszyscy wiemy, że nic tak nie umila świątecznego czasu jak pięknie wykonane bożonarodzeniowe ozdoby, a dodatkową satysfakcją dla osób które je nabyły jest fakt pomocy potrzebującym.

Włączenie się w kiermasz świąteczny było jednym z działań świetlicy wspierających akcję niesienia ludziom pomocy. Wcześniej podopieczni naszej świetlicy szkolnej pod opieką jej wychowawców włączyli się do pomocy dzieciom chorym na mukowiscydozę, a także nie zapominając o innych żywych stworzeniach, uczestniczyli w zbiórce karmy oraz datków, które w najbliższym czasie zostaną przekazane do schroniska. Pomagamy - mamy to w genach.
Projekty

Mega Misja

Świetlica szkolna – przestrzenią dla edukacji, rozwoju i zabawy

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Szkoła Dobrego Wychowania

Razem odkryjmy świat programowania

Bezpieczna +

Rodzice i dzieci - powietrze bez śmieci

Apetyt na zdrowie


Certyfikaty

Bądźmy poszukiwaczami AUTORYTETU

Świetlica szkolna – przestrzenią dla edukacji, rozwoju i zabawy

Szkoła Dobrego Wychowania

Krajowy certyfikat Szkoły Promojącej Zdrowie

Zaczytana szkoła

Chrońmy dzieci


Polecane strony