ŚWIĘTO RODZINY

Święto Mamy przypadające 26 maja i Dzień Taty obchodzony 23 czerwca to dla wszystkich dzieci dwa najważniejsze święta w roku. Z tej okazji uczniowie oddziału sześciolatków oraz klasy II zaprosili do szkoły swoich rodziców, aby wspólnie świętować. W dniu 7 czerwca  świetlicy szkolnej odbyło się Święto Rodziny. Dzieci zaprezentowały program artystyczny na który złożyły się piosenki i wiersze. Najwięcej emocji wzbudził wykonany przez uczniów taniec kapeluszy, który został nagrodzony gromkim brawami. Nie zabrakło również humoru i zabawy, gdy rodzice oglądali inscenizację wiersza J. Tuwima  pt. „Rzepka”. Na zakończenie rodzice zostali obdarowani przez dzieci własnoręcznie wykonanymi prezentami- naszyjniki, bibułowe róże oraz portrety. Na zakończenie odbył się słodki poczęstunek podczas którego rodzice obejrzeli prezentację multimedialną pt. "Kochanych rodziców mam" przygotowaną specjalnie na tę okazję.

Taniec Kapeluszy - zobacz tutaj

Bądźmy poszukiwaczami AUTORYTETU