STYPENDIA DLA UZDOLNIONYCH UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

W ramach "Gminnego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży szkolnej z terenu gminy Pawłosiów" 18 uczniów naszej szkoły otrzymało stypendium za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie w roku szkolnym 2017/2018. 30 sierpnia 2018 r. w świetlicy przy Urzędzie Gminy w Pawłosiowie odbyło się uroczyste wręczenie pamiątkowych dyplomów 7 absolwentom gimnazjum oraz 11 uczniom szkoły podstawowej.

Byli to: Seweryn Hajduk, Anna Chrobak, Maja Kłopot, Julia Pajda, Karol Świst, Estera Warzybok, Jacek Bereza, Kamila Brzezowska, Michał Dubiel, Weronika Maciąga, Nikoletta Górska, Izabela Celińska, Oliwia Dubiel, Martyna Kasperska, Gabriela Kiwacka, Adam Pochodaj, Aleksandra Standzoń oraz Alicja Teper.

Wójt Gminy Pawłosiów Mariusz Reń życzył absolwentom pomyślnej realizacji zamierzeń, satysfakcji z dotychczasowych osiągnięć oraz wyraził przekonanie, że swoją dotychczasową postawą będą godnie reprezentować i promować Gminę Pawłosiów w szkołach, w których kontynuować będą swoją dalszą edukację.

STYPENDYSTOM GRATULUJEMY !!!