OGÓLNOPOLSKI SUKCES

W czerwcu 2017 uczennica naszej szkoły Magdalena Małka wzięła udział w ogólnopolskim konkursie ogłoszonym przez Ministerstwo Środowiska. Konkurs polegał na wymyśleniu hasła i wykonaniu plakatu promującego segregację śmieci. Do Ministerstwa Środowiska wpłynęło prawie 500 prac konkursowych. Prace oceniano w dwóch kategoriach. W kategorii "Dzieci" – dla szkół podstawowych komisja konkursowa przyznała nagrodę za 1 miejsce i nagrodę za wyróżnienie. Madzia jest szczęśliwą zdobywczynią tegoż właśnie wyróżnienia za pracę pod hasłem "Segreguj odpady i żyj bez obawy". Dziękujemy naszej uczennicy za uczestnictwo, pomysłowość i wysiłek włożony w przygotowanie pracy. Gratulujemy tym mocniej, gdyż  Madzia jest jedną z czterech osób z całej Polski, które zostały nagrodzone w tym konkursie.

Życzymy Madziu kolejnych sukcesów!