ŚWIĘTO RODZINY U PIĘCIOLATKÓW

8 czerwca pięciolatki świętowały Dzień Rodziny. Tego dnia wszystkie dzieci słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za rodzicielską dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie. Po wspaniałych występach, w których dzieci zaprezentowały  swoje zdolności recytatorskie, wokalne i aktorskie na twarzach rodziców i wszystkich zaproszonych gości zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Wówczas głos zabrała pani dyrektor Dorota Tracz, która podziękowała artystom za wspaniały występ oraz złożyła serdeczne życzenia wszystkim rodzicom. Po zakończonej części oficjalnej dzieci wręczyły swoim bliskim piękne czerwone róże, laurki z życzeniami oraz inne prezenty a następnie wszyscy udali się na słodki poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była podniosła ale i bardzo radosna przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.