PODIUM DLA NASZYCH PIŁKAREK RĘCZNYCH

Dnia 1 marca 2017roku na hali sportowej jarosławskiego MOSiR-u odbyły się zawody sportowe w piłce ręcznej dziewcząt Do rozgrywek przystąpiło 4 gimnazja z powiatu jarosławskiego wyłonione wcześniejszymi eliminacjami tj. Gimnazjum nr 2 w Jarosławiu, Gimnazjum z Pruchnika, Gimnazjum w Zespole Szkół w Pawłosiowie oraz Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu. Każda ze szkół prezentowała wysoki poziom przygotowania, więc walka była wyrównana. III miejsce naszych szczypiornistek przyniosła determinacja i zaciętość w walce o podium. Naszą szkołę reprezentowały następujące uczennice: Paulina Kulikowska, Gabriela Leśniowska (bramkarz), Aleksandra Moszkowicz, Wiktoria Tomaszewska, Gabriela Kiwacka (zdobyła 2 bramki), Alicja Teper (zdobyła 10 bramek), Martyna Łyżeń, Wiktoria Wilczak ( zdobyła 6 bramek). Tak prezentuje się 8 osobowa drużyna dziewcząt, która przyniosła zaszczyt naszej szkole promując ją w powiecie pokazując wysoki poziom przygotowania sportowego.