IMPREZA PLENEROWA W RADAWIE

7 czerwca 2017 r. sześciolatki oraz uczniowie klasy I i II szkoły podstawowej wybrali się do Radawy na imprezę plenerową pod hasłem "Rosnę zdrowo z Agencją Rynku Rolnego". W tym dniu wspólnie bawiło się ponad 500 dzieci z naszego rejonu, ze szkół należących do Sieci Szkół Promujących Zdrowie.

Spośród wielu konkursów, przygotowanych przez organizatorów, III miejsce w konkursie na "Piosenkę o zdrowiu" zdobyły uczennice klasy I - Weronika Kacperczyk i Aleksandra Wróbel, również III miejsce zajęła Karolina Bartoszek w konkursie na "Zagadkę owocowo - warzywną".

W Radawie nie zabrakło różnorodnych atrakcji dla najmłodszych, wśród nich m.in. nadmuchiwane zjeżdżalnie i różne konkurencje sportowe. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymali zdrowy poczęstunek: owoce - truskawki, jabłka, soki oraz naleśniki z serem i musem owocowym. Można było również spróbować proziaków i pysznej zupy pomidorowej.