MISTRZ SAVOIR VIVRE

W dniu 27 lutego 2019 r. został zorganizowany w naszej szkole konkurs wiedzy na temat savoir vivre. Konkurs był swego rodzaju podsumowaniem wiedzy i działań realizowanych w Zespole Szkół w Pawłosiowie oraz Szkole Filialnej w Kidałowicach w ramach ogólnopolskiego konkursu „Szkoła Dobrego Wychowania”. Do konkursu przystąpili uczniowie klasy VI i VII. Uczestnicy zmierzyli się z testem który zawierał aż 40 pytań zamkniętych, poradzili sobie bardzo dobrze.

Z wszystkich piszących wyłowiony został uczeń z najwyższą liczbą punktów - Szkolnym  Mistrzem  Dobrych Manier została Paulina Kupiszewska z klasy VI. Wyniki testu oraz zaangażowanie pozostałych uczniów we wszystkie działania konkursowe pozwalają wnioskować iż wiedza teoretyczna przełoży się na dobre zachowanie w szkole i poza nią.