WARSZTATY MALARSKIE

11 czerwca 2019 r. przedszkolaki z grupy 05 uczestniczyły w zajęciach dotyczących malarstwa. Do sali został zaproszony gość- pan Grzegorz Kubal, który jako pasjonat zajmuje się właśnie malarstwem. Na początku nasz gość pokazał dzieciom swoje prace rozpoczynając od wczesnego dzieciństwa, poprzez lata szkolne, aż do teraz. Kopie tych prac uczniowie mogli zabrać ze sobą do domu.

Gość pokazał dzieciom, opisał oraz wskazał zastosowanie różnego rodzaju farb, kredek i przyrządów malarskich. Następnie nastąpiła część warsztatowa, podczas której dzieci tworzyły portrety. Wystawa prac widnieje już w naszej sali.

Na zakończenie  dzieci zamieniły się w małych artystów malarzy: wspólnymi siłami malowały farbami akrylowymi obraz na płótnie.

Bądźmy poszukiwaczami AUTORYTETU