SPRAWOZDANIE Z KONKURSU PLASTYCZNEGO

W RAMACH PROJEKTU ZACZYTANA SZKOŁA

W ramach realizacji projektu Zaczytana szkoła został zorganizowany konkurs plastyczny dla klas od IV do VI szkoły podstawowej, którego celem było propagowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, rozwijanie wyobraźni i wrażliwości ucznia. Przedmiotem konkursu było wykonanie pracy autorskiej w dowolnej technice plastycznej(rysunek, malarstwo, wyklejanka itp.) ilustrującej ulubioną lekturę. Wpłynęło 45 prac, które spełniły wymaganie zawarte w regulaminie konkursu.

Jury w składzie: Barbara Urbańska - Siuta zastępca dyrektora szkoły, Marta Mikrut - nauczyciel plastyki, Justyna Ciechuń - nauczyciel wychowania fizycznego zadecydowało o przyznaniu 3 miejsc pierwszych: Julia Solska klasa V - "Akademia Pana Kleksa", Amelia Brud klasa VI b - "Akademia Pana Kleksa", Magdalena Małka klasa  VI a - "Anaruk chłopiec z Grenlandii". II miejsce zajęli: Konrad Kupiszewski klasa VI b - "W pustyni i w puszczy", Michał Lonc klasa V - "Pinokio". III miejsce zdobyły: Maria Raróg klasa VI a - "Ania z Zielonego Wzgórza", Sandra Babiś  klasa VI a - "Ania z Zielonego Wzgórza".

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Nagrodzone prace zostały wyeksponowane na wystawie w bibliotece szkolnej.