KULIG W RADAWIE

Sprzyjająca, zimowa aura za oknem była inspiracją do organizacji wypoczynku na świeżym powietrzu.

W dniu 21 lutego br. chętni uczniowie ze wszystkich starszych klas Zespołu Szkół wybrali się do Radawy. Wyjazd integracyjny rozpoczął się od kuligu leśnymi dróżkami tej pięknej miejscowości. 4 zaprzęgi konne oraz doczepione do nich małe sanki były frajdą dla uczestników, zwłaszcza tych, którzy po raz pierwszy korzystali z sanny. Śmiechom i zabawie nie było końca. Po godzinnej jeździe, zmarznięci, ale szczęśliwi, mieliśmy możliwość zagrzać się przy ognisku i ciepłej herbacie. Następnie upiekliśmy kiełbaski (były pyszne), byliśmy na spacerze nad zalewem i pobawiliśmy się na śniegu.

Potem udaliśmy się do Wiązownicy, gdzie na boisku przyszkolnym szlifowaliśmy jazdę na lodzie. Niezliczone upadki nie stanowiły większych problemów na drodze do bycia wybitnym łyżwiarzem.

Organizatorami wyjazdu był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami.