Powiatowy finał igrzysk dzieci w piłce koszykowej dziewcząt

Dnia 29 stycznia 2019 roku (wtorek) w Szkole Podstawowej Nr 1 w Jarosławiu odbyły się zawody powiatowe w piłce koszykowej w ramach igrzysk dzieci - dziewcząt. Udział wzięło 3 drużyny z powiatu jarosławskiego: Szkoła Podstawowa nr 10  z Jarosławia, Szkoła Podstawowa z Makowiska oraz Szkoła Podstawowa z Pawłosiowa.

Dziewczyny dzielnie podjęły walkę i zademonstrowały swoje umiejętności.

Pierwszy mecz nasze uczennice rozegrały ze szkołą z Makowiska. Pawłosiów prowadził przez trzy kwarty, niestety w czwartej kwarcie nasze rywalki wyrównały i ostatecznie została rozegrana 3 minutowa dogrywka, w której jednak uległyśmy przeciwnikowi. Mimo wszelkich starań musieliśmy uznać wyższość przeciwnika.

W drugim meczu zmierzyłyśmy się z drużyną z Jarosławia. Tutaj mecz był bardzo wyrównany i do ostatnich sekund nie było wiadomo kto zwycięży. Pomimo lepszej techniki nie udało nam się pokonać rywalek i ostatecznie nasza szkoła, reprezentująca Gminę Pawłosiów zajęła 3 miejsce.

Dziękujemy zawodniczkom za walkę i włożone w grę serce.