GMINNY KONKURS OZDÓB BOŻONARODZENIOWYCH

Tegoroczny Gminny Konkurs Ozdób Bożonarodzeniowych odbył się pod hasłem „Najładniejsza Ozdoba Bożonarodzeniowa”. Konkurs miał na celu podtrzymanie tradycji własnoręcznego wykonywania ozdób na choinkę. Organizatorem konkursu był Gminny Ośrodek Kultury w Pawłosiowie, a Honorowy Patronat objął Wójt Gminy Pawłosiów Mariusz Reń. Wójt również ufundował nagrody dla wykonawców najciekawszych prac w poszczególnych grupach wiekowych.

Nasi uczniowie również wzięli udział w tym konkursie. Podsumowanie i ogłoszenie wyników w obecności wykonawców prac odbyło się 12 grudnia 2019 r. w Centrum Kultury w Cieszacinie Wielkim. Gospodarz Gminy Pan Mariusz Reń podziękował za liczny udział w konkursie, złożył świąteczne życzenia i wraz z Sekretarzem Gminy Panią Joanną Tomaszewską oraz dyrektorem GOK Panem Zbigniewem Brudek wręczył wykonawcom ozdób nagrody i dyplomy. Uczniowie naszej szkoły zdobyli w swojej grupie wiekowej następujące lokaty:

- Natalia Mikoś miejsce II,

- Wiktor Wilusz miejsce III,

- wyróżnienia otrzymali Nikola Nalepa, Katarzyna Morąg, Zuzanna Kałamarz, Katarzyna Żyła,

- I miejsce zdobyli uczniowie rozwijający uzdolnienia plastyczne w klasie V.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!