KONKURS OZDÓB BOŻONARODZENIOWYCH

13 grudnia 2018 r. w świetlicy Urzędu Gminy w Pawłosiowie odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników w Gminnym Konkursie Ozdób Bożonarodzeniowych. W ramach tegorocznej edycji konkursu artyści konkurowali w dwóch kategoriach tematycznych: ozdoba i stroik. Laureatom nagrody wręczył pan Wójt Mariusz Reń oraz dyrektorem GOK Zbigniew Brudek. Jury podkresliło ogromny wkład pracy i ciekawe rozwiąznia twórcze młodych artystów. W tej edycji konkursu tak jak we wszystkich wcześniejszych latach udział wzięli nasi uczniowie. W tym roku zajęliśmy dwa miejsca na podium: w kategorii Najładniejsza ozdoba Bożonarodzeniowa I miejsce zajęło kółko artystyczne grupa wiekowa 12-17 lat oraz Najładniejszy stroik I miejsce kółko artystyczne grupa młodsza. Również indywidualnie nasi uczniowie odebrali liczne wyróżnienia i nagrody. Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Bądźmy poszukiwaczami AUTORYTETU