ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Dla dzieci i młodzieży zaczyna się najprzyjemniejsza część roku – Wakacje! W piątek 23 czerwca 2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Dzień rozpoczęła Msza św. odprawiona w kościele parafialnym. Następnie odbył się apel w sali gimnastycznej. Licznie zgromadzonych gości - rodziców oraz uczniów powitała pani Dyrektor. Kolejnym punktem uroczystości było pożegnanie uczniów klasy III gimnazjum. Trzecioklasiści przekazali sztandar swoim młodszym kolegom. W imieniu całej społeczności szkoły Absolwentów pożegnali uczniowie klasy II. Uczniowie klasy III zaprezentowali przygotowany przez nich film przedstawiający pełne humoru wspomnienia ze szkolnej codzienności.

Najlepsi uczniowie i laureaci konkursów otrzymali świadectwa z wyróżnieniem oraz dyplomy. Na koniec uczniowie udali się do swoich klas aby przed rozpoczęciem zasłużonego wypoczynku pożegnać się ze swoimi wychowawcami.