ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Dnia 24 czerwca 2016 r. społeczność Zespołu Szkół uroczyście zakończyła rok szkolny 2015 / 2016. Obchody rozpoczęła Msza święta w kościele parafialnym. Nastepnie gości, rodziców oraz uczniów zgromadzonych w sali gimnastycznej powitała pani Dyrektor.

Kolejnym punktem uroczystości było pożeganie uczniów klasy III gimnazjum. Trzecioklasiści przekazali sztandar swoim młodszym kolegom. W imieniu całej społeczności szkoły Absolwentów pożegnali uczniowie klasy II. Nie zabrakło też słów wdzięczności ze strony uczniów klasy III oraz pełnych humoru wspomnień ze szkolnej codzienności.

Najlepsi uczniowie i laureaci konkursów otrzymali gratulacje oraz nagrody książkowe. Na koniec uczniowie udali się do swoich klas aby odebrać świadectwa.