Zabawa karnawałowa

W lutym w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Tego dnia już od rana mogliśmy podziwiać kolorowe stroje. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek i nie tylko, można było spotkać wróżki, księżniczki, czarownice, tygrysa, delikatne motylki, strażaka, żołnierzy itp. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać uczniów było bardzo trudno.
Wszyscybardzo wesoło i radośnie bawili się przy znanych i lubianych piosenkach oraz wesołej muzyce.Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku w postaci ciasteczek, soków oraz owoców.

Zabawa umożliwiła dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym podopiecznym, a to było głównym celem tej imprezy. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych kreacji. Kolejny bal karnawałowy już za rok.