Mikołajkowe spotkanie z Panem Wójtem

W środę 4 grudnia w naszej szkole odbyło się tradycyjne spotkanie z wójtem Gminy Pawłosiów panem Mariuszem Reń, który obdarował wszystkie dzieci prezentami mikołajkowymi. Korzystając z obecności naszego gościa poprosiliśmy o włączenie się do realizowanego w naszej szkole programu „Mały miś w świecie wielkiej literatury”. Pan wójt odczytał dwa fragmenty bajek „Opowiadania na Boże Narodzenie”, który wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Zgodnie z tradycją i zasadami programu gość wpisał się do pamiątkowej księgi.

Na zakończenie spotkania kierownik szkoły pani Ewa Szepelak w imieniu całej społeczności szkolnej podziękowała za przybycie, złożyła życzenia z okazji zbliżających się świąt dla wszystkich pracowników Urzędu Gminy.