Wigilia

W piątek 22 grudnia w naszej szkole odbyła się Wigilia. Uczniowie udekorowali szkołę, ubrali choinkę i przygotowali świąteczny stół.  Uroczystość zainicjowała pani kierownik witając wszystkie dzieci, nauczycieli i rodziców. Następnie rozpoczęła się modlitwa i wysłuchanie fragmentu Pisma Św. o narodzeniu Pana Jezusa przeczytanego przez ucznia klasy III. Wszyscy podzielili się opłatkiem składając sobie świąteczne życzenia i spożyli wigilijne potrawy przygotowane przez rodziców. Odbyło się też wspólne kolędowanie, a dzieci zapaliły zimne ognie, które dodatkowo stworzyły magiczny nastrój. Na zakończenie spotkania odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu ozdób bożonarodzeniowych i wręczenie nagród.