Świąteczne warsztaty artystyczne

We wtorek 4 grudnia odbyły się warsztaty artystyczne przeprowadzone przez animatora kultury, Panią Edytę Piątek. W warsztatach uczestniczyli wszyscy uczniowie, przedszkolaki i nauczyciele.

Prowadząca rozpoczęła spotkanie od prezentacji fragmentu bajki pt. „List do aniołka”. Słuchacze mieli okazję porozmawiać o bohaterach opowiadania i ich historii oraz emocjach, jakie towarzyszyły im podczas słuchania bajki.

Opowiadanie o aniołku było wstępem do pracy artystycznej. Dzieci pod kierunkiem prowadzącej wykonywały w większości samodzielnie kolejne etapy pracy, by finalnie otrzymać aniołka. Każde dziecko mogło zabrać własną ozdobę do domu, by przystroić nią choinkę.

Na zakończenie spotkania dzieci podziękowały Pani Edycie za wspólnie spędzony czas, złożyły świąteczne życzenia i ofiarowały stroik bożonarodzeniowy.