Grudniowe spotkanie integracyjne

W poniedziałek 18 grudnia w ramach rządowego programu „Bezpieczna+” i projektów edukacyjnych realizowanych w Szkole Filialnej w Kidałowicach oraz w Szkole Podstawowej w Pawłosiowie odbyło się spotkanie integracyjne podsumowujące grudniowe działania. Uczniowie i nauczyciele z klas młodszych obu szkół spotkali się w Domu Kultury w Kidałowicach, gdzie dzieci ze Szkoły Filialnej wystawiły scenkę teatralną „Dziewczynka z zapałkami”, natomiast uczniowie z Pawłosiowa wprowadzili wszystkich w świąteczny nastrój przedstawiając jasełka. Wszyscy wspólnie kolędowali i śpiewali zimowe, świąteczne piosenki, a na zakończenie odbyły się wesołe zabawy integracyjne, które poprowadził ksiądz katecheta Jan Franków. Po słodkim poczęstunku uczestnicy spotkania pozowali do wspólnego zdjęcia, aby uwiecznić miło spędzony czas.