Wycieczka do Radawy

We wtorek 4 czerwca w ramach obchodów Dnia Dziecka odbyła się wycieczka do Gospodarstwa Agroturystycznego Państwa Marii i Mariana Frań w Radawie, w której uczestniczyli uczniowie i ich rodzeństwo, nauczyciele i rodzice. Wycieczka miała charakter środowiskowy, a jej głównym celem była integracja lokalnej społeczności.

Specjalną atrakcją tego wyjazdu była jazda wierzchem na hucułach w asyście gospodarzy oraz pobyt w gospodarstwie agroturystycznym. Wiele  radości uczniom sprawiła zabawa na placu zabaw przy zalewie oraz spacer po urokliwej okolicy Radawy.

Na zakończenie wycieczki wszyscy uczestnicy degustowali upieczone na grillu kiełbaski. Wycieczkowicze zmęczeni, lecz pełni wspaniałych wspomnień wrócili do domu.