Pasowanie na przedszkolaka

Po wielu próbach, przygotowaniach oraz warsztatach kulinarnych nadszedł dla przedszkolaków szczególny dzień. W środę 27 listopada odbyło się w naszej szkole pasowanie na przedszkolaka.

Rodzice zgromadzili się bardzo licznie. Przybyła także Dyrektor Zespołu Szkół w Pawłosiowie - mgr Barbara Urbańska-Siuta. Po przywitaniu przez Panią Kierownik wszystkich zgromadzonych nastąpiła część artystyczna przygotowana przez dwie grupy przedszkolne. W programie nie zabrakło piosenek, wierszy, a nawet tańców. Najmłodsi popisali się między innymi znajomością zasad ruchu drogowego czy „Katechizmu polskiego dziecka”.