Dzień Papieski

W piątek 15 października w naszej szkole obchodziliśmy XXI Dzień Papieski pod hasłem Nie lękajcie się. Z tej okazji uczniowie klasy  pierwszej oraz trzeciej przygotowali okolicznościową akademię, co wpłynęło na podniosły charakter naszej szkolnej uroczystości. Pięknie wyrecytowane wiersze i zaśpiewane piosenki przybliżyły wszystkim osobę św. Jana Pawła II, który nadal pozostaje wzorem do naśladowania. Dzieci dowiedziały się, że każdy może zostać świętym, jeśli tylko tego chce. Uczniowie mogli również zasmakować ulubionego ciasta papieża – kremówki, co wywołało szeroki uśmiech na twarzach naszych dzieci. Mamy nadzieję, że o Janie Pawle II i Jego przesłaniu, nie będziemy pamiętać tylko od święta!

Św. Janie Pawle II – módl się za nami.