Mikołajki z Panem Wójtem

W poniedziałek 5 grudnia zawitał u nas z wizytą pan wójt Mariusz Reń wraz z panią sekretarz Joanną Tomaszewską, panią kierownik Referatu Spraw Obywatelskich Małgorzatą Siry, panią dyrektor Centrum Usług Wspólnych Moniką Biskup-Wiśniowską w towarzystwie świętego Mikołaja. Wszystkie dzieci zostały obdarowane paczkami z dużą zawartością pysznych słodkości.  Niespodzianka sprawiła obdarowanym wielką radość. Każde dziecko miało okazję porozmawiać z Mikołajem oraz zadać nurtujące je pytania, np. o zajęcia elfów i miejsce postoju zaprzęgu reniferów. Uczniowie zaśpiewali z tej okazji piosenkę o Mikołaju, były też indywidualne recytacje wierszyków, następnie została wykonana pamiątkowa fotografia. Uczniowie w imieniu całej społeczności szkolnej podziękowali za wspaniałe prezenty, złożyli też przybyłym gościom życzenia świąteczne.