Mikołajki

W środę 4 grudnia do naszej szkoły przybył długo wyczekiwany gość. Dzieci już od samego rana przygotowywały się do tej wizyty wykonując ciekawe prace plastyczne tematycznie związane z Mikołajem. Dopytywały, czy już dzisiaj nas odwiedzi i z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł i nie kazał długo na siebie czekać. Niektóre dzieci po raz pierwszy witały go w szkole. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność, obawę, a nawet lęk – jednak trwało to tylko krótką chwilę, gdyż Mikołaj dla każdego miał dużo ciepłych i miłych słów. Wręczył każdemu dziecku paczkę, a prezenty były wspaniałe: zabawki, układanki, a przede wszystkim słodycze. Przedszkolaki dzielnie zaśpiewały przygotowaną piosenkę, rozmawiały z Mikołajem, opowiadały o zabawach i oczywiście zapewniały, że są bardzo grzeczne. Miły gość wręczył też paczki mikołajkowe ofiarowane przez Wójta Gminy pana Mariusza Reń. Wizyta Mikołaja minęła w miłej atmosferze i wzbudziła mnóstwo pozytywnych emocji, a wykonane zdjęcia będą wspaniałą pamiątką tego spotkania.

Kochany Święty Mikołaju! Bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!