Wyróżnienia w konkursie plastycznym

W grudniu uczniowie klasy pierwszej wzięli udział w powiatowym konkursie dla uczniów szkół podstawowych na plakat promujący zdrowy styl życia, wolny od zażywania substancji psychoaktywnych. Organizatorami przedsięwzięcia byli Starosta Jarosławski oraz Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu. Konkurs został zorganizowany w ramach projektu „Wiem więcej, żyję dłużej i bezpieczniej – stop narkomanii w powiecie jarosławskim”, który został dofinansowany z rządowego „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020” koordynowanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Dwoje pierwszoklasistów – Julia Duda oraz Sebastian Nawrot zdobyli wyróżnienia i otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Gratulujemy serdeczne!