Uroczyste zakończenie roku szkolnego

W środę 19 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Ksiądz katecheta Jan Franków odprawił Mszę dziękczynną w intencji uczniów, rodziców i nauczycieli w kościele w Kidałowicach. Po Mszy Św. Katecheta rozdał przedszkolakom dyplomy za udział w zajęciach z religii. Dalsza część uroczystości odbywała się w budynku szkoły. Pani Kierownik Ewa Szepelak podziękowała zgromadzonym za całoroczną pracę i udział w przedsięwzięciach szkolnych. W imieniu Rady Rodziców przekazała wszystkim dzieciom pamiątkę w postaci książki. Złożyła wszystkim życzenia wesołego, bezpiecznego odpoczynku podczas wakacji. Korzystając z okazji wspólnego spotkania zaprosiła wszystkich już teraz na kolejną inaugurację we wrześniu. Ostatnim punktem uroczystości były spotkania z wychowawcami w klasach, gdzie uczniowie otrzymali świadectwa i dyplomy i mieli okazję pożegnać się z nauczycielem.