Konkurs „Kolorowy świat warzyw i owoców”

W środę 2 października w naszej szkole odbył się coroczny konkurs plastyczny polegający na wykonaniu rzeźby owocowo-warzywnej. Głównym celem konkursu było rozpowszechnianie prawidłowych nawyków żywieniowych, w tym spożywanie warzyw i owoców dla prawidłowego  rozwoju dzieci. Uczestnicy dysponowali różnymi owocami i warzywami, które zostały zaprezentowane i omówione przez nauczycieli w trakcie zajęć. Każde dziecko miało możliwość realizacji własnego pomysłu artystycznego, mogło wykazać się kreatywnością, umiejętnościami artystycznymi oraz estetycznymi. Efektem końcowym konkursu stały się ludziki, zwierzaczki, pojazdy i inne ciekawe rzeczy warzywno-owocowe. Wszystkie prace zostały wysoko ocenione przez nauczycieli, obecnie stanowią wystawę prac i zdobią korytarz szkoły.