GMINNY KONKURS OZDÓB WIELKANOCNYCH

W czwartek 31 marca w Centrum Aktywności Lokalnej w Pawłosiowie został rozstrzygnięty Gminny Konkurs Ozdób Wielkanocnych. Do konkursu zgłoszono 141 prac wykonanych różnymi technikami, które były oceniane w dwóch kategoriach: pisanka i palma wielkanocna, oraz w trzech grupach wiekowych: dzieci w wieku 4 - 10 lat, młodzież w wieku 11 - 18 lat oraz osoby dorosłe. Nasi uczniowie z dużym zaangażowaniem wykonali piękne tradycyjne palmy oraz pisanki i odebrali z rąk Wójta Gminy Pawłosiów Pana Mariusza Reń oraz Pani sekretarz Joanny Tomaszewskiej wyróżnienia, pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, natomiast mama naszej uczennicy, pani Monika Kuźma wywalczyła w swojej kategorii I miejsce.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie, pomysłowość i włożoną pracę w te małe dzieła sztuki.