Góra Grosza

Nasza społeczność szkolna kolejny raz włączyła się do akcji charytatywnej „Góra Grosza”. W tym roku to już XX edycja organizowana przez Towarzystwo „Nasz Dom”, której celem jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego i pozwolą im spokojnie dorastać.

Grosiki zbieraliśmy z uczniami I i II klasy oraz dziećmi z oddziałów przedszkolnych. Zebrane monety zostały posegregowane przez wychowanków według nominałów - poradzili sobie rewelacyjnie i bawili się przy tym wspaniale! Wspólnymi siłami zebraliśmy 139 zł 50 gr. Wszystkie monety zostały przeliczone, a następnie odpowiednio zapakowane i przesłane na adres Towarzystwa „Nasz Dom”.